top of page

שאלות נפוצות

powered by.png
 • איך מתבצעת הרשמה לאתר ולאפליקציה?
  התהליך מאוד פשוט: הכנס לאתר שלנו www.ichameleon.co.il, בסרגל הראשי לחץ על "התחל עכשיו" בחר את המסלול בו הנך מעוניין הזן את כתובת המייל שלך הזן פרטים ליצירת קשר לחץ "הרשמה" כעת הנך רשום באתר שלנו, הודעת מייל תשלח אליך עם פרטי החשבון שנפתח עבורך לאפליקציית VR Maker יחד עם שם המשתמש (כתובת המייל שלך) – לחץ Accept Invitation וקבע ססמא לחשבונך. הורד את אפליקציית VR MAKER מחנות Google או :AppStore VR MAKER Android VR MAKER Apple כנס אפליקציה יחד עם שם המשתמש שלך והססמא שקבעת. בכל עת תוכל להחליף את הסיסמא הראשונית. כעת הינך יכול להתחיל לתעד נכסים ולהעלות תמונות לעריכה ויצירת סרטון וירטואלי לשיווק מנצח של הנכס.
 • מסלולים ותכניות
  באופן כללי המסלולים השונים שלנו מתבססים על שתי תצורות חיוב האחת חודשית והשנייה תשלום מראש כמפורט: חודשית במסלול בתשלום חודשי לפי שימוש, אחת לחודש ישלח לך דוח מסכם לכלל הנכסים שפורסמו על ידך באותו חודש קלנדרי. הדוח ישמש כבסיס לחישוב התשלום החודשי ובגינו תונפק עבורך חשבונית חודשית. התשלום בפועל נקבע עפ"י כמות הסיורים שהועלו בו זמנית באותו חודש קלנדרי כאשר פרסום נכס גם אם קטן מחודש מחייב בתשלום חודשי מלא. לדוגמא, במהלך השבועיים הראשונים בחודש מסוים פרסמת 2 נכסים בשבוע הרביעי פרסמת נכס נוסף, בחודש זה תחויב בגין עלות של 3 סיורים. תשלום מראש נגבה עבור המסלולים המציעים חבילות לתקופה של שישה חודשים או שנה בהתאם למסלול הנבחר. חשבונית לתשלום תופק בסיומו של החודש הקלנדרי שבו הוזמן השירות.
 • האם באפשרותי לבטל את השירות ?
  כל השירותים שלנו, במגוון המסלולים, ניתנים לביטול בכל רגע נתון. אולם, לא ניתן יהיה לקבל זיכוי כספי בגין מסלולים שנרכשו עם התחייבות תקופתית/ שנתית. ערכת הצילום שרכשתם כמובן ישארו ברשותכם אולם לא ניתן לעשות בהם שימוש ללא חשבון פעיל. לדוגמא, במסלול של 6 חודשים או שנה לא ניתן יהיה להפסיק את ההתקשרות ולקבל זיכוי כספי, לחלופין ניתן יהיה לפרסם נכסים עד לסיום תקופת ההתקשרות. במסלול החודשי לפי שימוש, ביטול באמצע החודש עדיין יחייב תשלום מלא על הסיורים שפורסמו באותו החודש.
 • כמה מוגן כרטיס האשראי שלי אצלכם?
  אנחנו לא שומרים או מאחסנים את פרטי כרטיס האשראי בשום צורה אצלנו. כמו כן, חברת הסליקה שאנו נעזרים בשירותיה פועלת ע"ב התקן המחמיר ביותר בתחום.
 • האם ניתן להזמין ערכת צילום נוספת/חדשה?
  כמובן, ניתן תמיד לבצע הזמנת ערכת צילום ע"י פנייה ישרה אלינו למייל info.ichameleon@gmail.com בעלות של 399 ש"ח בתוספת עלות של 25 ש"ח דמי משלוח. הערכה החדשה תשלח תוך 7 ימי עסקים ממועד ביצוע התשלום.
 • האם ניתן לעבור בין המסלולים ?
  ניתן תמיד לעבור בין מסלולי הפרסום בכל רגע נתון עבור נכסים חדשים. לגבי נכסים שהועלו כבר לאתר השינוי אפשרי בתוספת התשלום היחסי בן המסלולים. השינוי יכנס לתוקף תוך 24 שעות - התהליך פשוט מאוד ומתבצע באופן מיידי - אל תהסס לפנות אלינו במייל info.ichameleon@gmail.com
 • האם ניתן לקבל הנחת כמות ?
  ככלל המחירים שלנו קבועים ושיטת המסלולים השונים שלנו מאפשרת מענה לכל צורך, אולם למרות האמור, במידה ולסוכנות שלך נדרש פרסום כמות גדולה של נכסים ותרצו לבחור בהתחייבות לתוכנית שנתית של 25 נכסים ויותר בו זמנית - אנא פנה אלינו בנושא ונתאים עבורך פתרון.
 • מה אופן התשלום?
  חשבונית התשלום תשלח אליך למייל עם דרישת תשלום בכרטיס אשראי בסיום כל חודש קלנדרי והתשלום נדרש תוך 10 ימים - שותף 10+. המייל יכלול קישור לביצוע התשלום דרך מערכת "חשבונית ירוקה".
 • פרסום הנכס או השארתו כסמוי
  לאחר קבלת ה LiveTour מוכן לפרסום, תוכלו באמצעות אפליקציית VR MAKER לשלוט באופן מלא בפרסום הנכס. במסך הראשי בחר ב (...) – בחלון שייפתח בחר Public/Hidden ובאמצעות כפתור Public שלוט האם הנכס מפורסם או סמוי. במצב סמוי לקוחות לא יוכלו לצפות בסיור.
 • פבלש !
  ב LiveTour אותו תרצה לפרסם, לחץ על (...) ותקבל את התפריט המופיע בתחתית המסך. בחר Share it ומייד תקבל את האפשרויות לשיתוף. סימנו עבורך את האפשרויות השכיחות ביותר: שיתוף ישירות לעמוד ה Facebook שלך. שיתוף באמצעות לינק: תוכל לבחור כל פלטפורמה שיתופית בה אתה או הלקוחות של משתמשים (כמו Whatsapp, Gmail, הודעת SMS וכו') – ולשלוח בקליק יחיד לינק LiveTour ישירות ללקוח. כל שנותר ללקוח הוא ללחוץ על הלינק מכל מכשיר ופשוט לסייר בנכס ממש כמו במציאות. לטובת פלטפורמות פרסום הלא מאפשרות שילוב סיורים וירטואליים או לינקים תקבל תמונה ייעודית מתוך הנכס שצלמת הכוללת סימון ברור לקיומו של סיור וירטואלי לנכס עם המיתוג שלך. כל שנותר הוא לטעון את התמונה ללוח המודעות או כל פלטפורמת פרסום אחרת.
 • האם ניתן למחוק סיורים וירטואליים של נכסים ?
  כמובן. באפשרותך למחוק סיורים של הנכס מחשבונך האישי לצמיתות בכל עת באמצעות חשבונך באפליקציית VR Maker, שים לב כי לאחר המחיקה לא ניתנת לשחזר את הסיור. במסך הראשי בחר בסימן העיפרון, סמן את הנכס המיועד למחיקה ולחץ על סימן פח האשפה. עם האישור יימחק ה LiveTour לצמיתות מחשבונך.
 • איך להכין את הקיט לצילום?
  הורד ו/או הפעל את אפליקציית VR MAKER מחנות Google Play או מה App Store והיכנס לחשבונך באמצעות שם המשתמש והסיסמה אותה קבעת דרך אתר iChameleon. פתח את החצובה המסופקת לגובה של כ 1.3 מטר בדירות/חללים עם תקרה של עד 3.00 מטר או לגובה מקסימאלי של כ-1.5 מטר בחללים עם תקרות גבוהות מאוד. חבר את ה-Rotator לחצובה (הברגה פשוטה). הדלק את ה-Rotator באמצעות כפתור On/off – הנורה הכחולה תדלק. אין משמעות לשום כפתור אחר, המכשיר מכויל מראש. הדלק את ה-Bluetooth בטלפון כך שיתחבר ל-Rotator באופן אוטומטי. אין צורך לחפש את ה Rotator ברשימת המכשירים הזמינים. 1)הפרד את העדשה מהמהדק (הברגה פשוטה) 2)מקם את טבעת המהדק (העגול הפתוח) על מרכז עדשת הטלפון שלך (מצלמה אחורית !) לאיכות צילום מיטבית אנא הסר את כיסוי המגן של הטלפון אם קיים !. 3)חבר את העדשה למהדק (הברגה פשוטה) והסר את מגן העדשה. *מקם את הטלפון כך שיהיה במרכז התושבת שעל ה Rotator כפי שמתואר בצילום. *הדק את בורג האחיזה היטב כך שמכשיר הטלפון יישאר אופקי ומקביל למישור (ללא הטיה). זהו ! עכשיו הנך מוכן להתחיל ללכוד את המציאות בכל חלל בנכס.
 • צילום נכס
  פתח את אפליקציית VR MAKER - אתה כבר מחובר לחשבונך ככלל מקם את החצובה במרכז החלל ככל שניתן חשוב לא לצלם מול חלון שנכנס ממנו אור שמש ישירה זה "ישרוף" את התמונה! השתדל למקם לא קרוב מידי מול מראות או זכוכיות היכולות לייצר השתקפות למען הסדר שלך, קבע לך מסלול הגיוני כך שתוודא כי אכן כיסית את כלל הנכס, כמו בדוגמא מטה: סיימת ללכוד את כל החללים בנכס – כל שנותר כעת הוא להעלות את הפנורמות למערכת שלנו ולקבל LiveTour מושלם ומוכן לפרסום. מבחינתך תהליך הצילום הסתיים – תוכל לעזוב כעת את הנכס. פרק את הקיט על פי סדר הפעולות המומלץ הבא: 1)הסר את עדשת המהדק מהטלפון שלך, שים את כיסוי ההגנה לעדשה והחזר לנרתיק. 2)שחרר את הטלפון מאחיזת ה Rotator 3)שחרר את ה Rotator מהחצובה (הברגה פשוטה) 4)קפל חזרה את החצובה והחזר את כל מרכיבי הקיט לתיק הנשיאה – עד לנכס הבא :) בזמנך החופשי ובתנאי חיבור אינטרנט סבירים/טובים: (1) לחץ על לחצן הצילום: (A) היכנס ל Album – תחת תגית Joint Recently או History: סמן ובחר את הפנורמות אותם תרצה לכלול או להחריג מהסיור ולחץ Upload (אייקון ענן למטה) להעלאת הסיור הווירטואלי למערכת שלנו. (B) המערכת תפתח LiveTour חדש בשם חד ערכי (על בסיס תאריך ושעה). לחץ Save לשמירה. השאר את אפליקציית VR MAKER לרוץ ברקע – עיבוד התמונות והעלאה למערכת (יכול לקחת מספר דקות לנכס – תלוי כמות תמונות ואיכות החיבור לאינטרנט). איחולינו ! בהתאם לבחירות שלך לתכונות בסיור הווירטואלי לנכס, בתוך 24 שעות יישלח אליך חזרה LiveTour מוכן לפרסום + תמונה ייעודית ללוחות המודעות שאינם תומכים בשילוב היפר קישור שיאפשרו לך להרשים את הלקוחות ולשדרג את העסק שלך !
pointer.png
bottom of page